קידום אתרים

ברוכים הבאים לעולם קידום אתרים בדיגיטל

קידום אתרים בדיגיטל זהו תחום שמוביל היום את השוק הפרסומי, תשתית קידום אתרים אשר בנויה נכון עם אסטרטגיה נכונה יכולה להביאה לתוצאות מצוינות. קידום אתרים דורש בחירת זמן מתאים לקידום העסק יחד עם פלטפורמה מתאימה לתחום, התאמה לקהלי יעד השונים שיעזרו בקידום האתר, קמפיינים פרסום בגוגל, פייסבוק או בכל פלטפורמה שתביא לקידום האתר. כל תהליך של קידום אתרים דורש תכנון מקצועי של אסטרטגיית השיווק

צוות KRATZA יעזור לכם לבנות תשתית שיווקית חזקה ויציבה לקידום האתר שלכם, אשר תסייע לעסק שלכם להגיע לקהל לקוחות פוטנציאלי רחב

צוות מומחים בקידום אתרים בעולם הדיגיטל

קידום אתרים בדיגיטל מגיע אחרי שנים רבות של עבודה חרוצה וקשה. לחברתק KRATZA עשרות לקוחות קידום אתרים אשר הגדילו את רווחיהם בזכות תוצאות הפרסום המתקדמות של החברה. 

אנחנו בחברת KRATZA לא מתפשרים על תוצאות! ולפיכך, כל לקוח שמצטרף אלינו לתהליך קידום אתרים  עובר יחד עם אחראי מדור הפרסום, תהליך בניית אסטרטגיה מיתוג ושיווק בדיגיטל, שבה מוסבר ללקוח מהלך כל השלבים להשגת היעד המקסימלי בקידום האתר. יחד עם הלקוח אנחנו בוחרים את הפלטפורמות  הרלוונטית והיעילה ביותר לקידום האתר.

חנות אינטרנטית

בואו לבנות את העסק שלכם איתנו!

הדרך להצלחה מתחילה בצעד אחד קטן
אנחנו איתך לאורך כל הדרך

חנות אינטרנטית

ברוכים הבאים לעולם קידום אתרים בדיגיטלי

קידום אתרים בדיגיטל זהו תחום שמוביל היום את השוק הפרסומי, תשתית קידום אתרים אשר בנויה נכון עם אסטרטגיה נכונה יכולה להביאה לתוצאות מצוינות. קידום אתרים דורש בחירת זמן מתאים לקידום העסק יחד עם פלטפורמה מתאימה לתחום, התאמה לקהלי יעד השונים שיעזרו בקידום האתר, קמפיינים פרסומיים בגוגל, פייסבוק או בכל פלטפורמה שתביא לקידום האתר. כל תהליך של קידום אתרים דורש תכנון מקצועי של אסטרטגיית השיווק ! צוות KRATZA יעזור לכם לבנות תשתית שיווקית חזקה ויציבה לקידום האתר שלכם, אשר תסייע לעסק שלכם להגיע לקהל לקוחות פוטנציאלי רחב

צוות מומחים בקידום אתרים בעולם הדיגיטל

קידום אתרים בדיגיטל מגיע אחרי שנים רבות של עבודה חרוצה וקשה. לחברתק KRATZA עשרות לקוחות קידום אתרים אשר הגדילו את רווחיהם בזכות תוצאות הפרסום המתקדמות של החברה. אנחנו בחברת KRATZA לא מתפשרים על תוצאות! ולפיכך, כל לקוח שמצטרף אלינו לתהליך קידום אתרים  עובר יחד עם אחראי מדור הפרסום, תהליך בניית אסטרטגיה מיתוג ושיווק בדיגיטל, שבה מוסבר ללקוח מהלך כל השלבים להשגת היעד המקסימלי בקידום האתר. יחד עם הלקוח אנחנו בוחרים את הפלטפורמות  הרלוונטית והיעילה ביותר לקידום האתר.

KRATZA קרצה בניה וקידום אתרים

קידום אתרים בגוגל, מנוע החיפוש המתקדם ביותר בעולם!  

קידום אתרים ממומן בגוגל מאפשר להציג את המודעה שלנו לגולשים אשר מחפשים את המילים או הביטויים שרלוונטיים לעסק שלנו. כאשר אנו עושים קידום אתרים בגוגל אנו יכולים להביא את המודעות שלנו למקומות המובילים בדף. אנו מקדמים אתרים בגוגל על מנת להביא ליותר כניסות לאתר/דף נחיתה  שלנו משם נוכל לקבל השארת פרטים לחזרה בשפה אחרת קבלת לידיים וכמובן גם נוכל לקבל שיחה מהמודעה שפרסמנו במודעה של גוגל. קידום אתרים בגוגל מיועד ליצור תנועה לאתר האינטרנטי של העסק שלכם, על פי התקציב אותו תחליטו להקציב. התשלום עבור קידום אתרים ממומן בגוגל עובד בשיטה מאד פשוטה וטובה, אתם משלמים רק כאשר הגולש לוחץ על הקישור שלכם, לפעולה הזאת קוראים (Pay Per Click) PPC בעזרת הכלי הייחודי Google Adwords , תוכלו להציג מודעות שיאפשרו לכם לקדם את האתר של העסק שלכם בדרך היעילה ביותר, ולמשוך קהל לקוחות מתעניינים.

קידום אתרים אורגני בגוגל כיום חובה לכל עסק. בימינו מרבית הגולשים משתמשים במנוע החיפוש של גוגל וחשוב מאד שהאתר יופיע בתוצאות הראשונות על מנת שהגולשים יראו אותו ויכנסו לקישור. קידום אתרים אורגני זה תהליך שלוקח זמן לא מוקבל אך נשאר איתכם לתווך ארוך. בעלי עסקים וחברות גדולות כבר מזמן הבינו שקידום אתרים אורגני הוא הקידום היעיל ביותר לאורך זמן ומביא להם את הלידיים הטובים ביותר והריווחים ביותר. קידום אתרים אורגני בגוגל מאפשר לבעל העסק לשפר את דירוג האתר והחשיפה של העסק, ללא עלות פרסום תקציבית. בעזרת תהליך פרסום מתקדם, מבוצעות מספר פעולות המסייעות לאתר של העסק שלכם לעלות בדירוגו במנוע החיפוש. תהליך קידום ופרסום אורגני נחוץ לכל אתר עסקי אשר מעוניין להעלות את חשיפתו לקהל לקוחות רחב.

פרסום וקידום בפייסבוק, הרשת החברתית אשר שברה את העולם!  

פייסבוק, הרשת החברתית אשר כבשה את העולם עם מעל ל-4 מיליון משתמשים ישראליים, ועוד מיליארדי משתמשים בכל העולם! פייסבוק נחשבת לאחת הפלטפורמות החזקות והמהירות ביותר, שאליה מצטרפים כל יום עשרות אלפי משתמשים חדשים. קידום בפייסבוק מתבצע על ידי מספר דרכים. הדרך הכי פופולרית עיצוב באנרים והעלאתם לפייד ככה נוכל לגרום לגולשים פוטנציאליים להגיע אלינו.

קהל יעד רלוונטי עם פרסום בפייסבוק

אחד מיתרונותיה המרכזיים של פייסבוק הינו האפשרות להפניית הפרסום לקהל היעד המבוקש. על ידי הגדרת מיקום הקהל, גיל הקהל  ומגדרו , תוכלו למקד את הפרסום העסקי בלקוחות רלוונטיים בלבד, ללא צורך בחשיפה כללית לקהלי יעד להם השירות/מוצר אינו נחוץ.

KRATZA קרצה בניה וקידום אתרים
KRATZA קרצה בניה וקידום אתרים

פרסום וקידום בפייסבוק, הרשת החברתית אשר שברה את העולם!  

קידום ממומן בפייסבוק

פייסבוק, הרשת החברתית אשר כבשה את העולם עם מעל ל-4 מיליון משתמשים ישראליים, ועוד מיליארדי משתמשים בכל העולם! פייסבוק נחשבת לאחת הפלטפורמות החזקות והמהירות ביותר, שאליה מצטרפים כל יום עשרות אלפי משתמשים חדשים. 

אחד מיתרונותיה המרכזיים של פייסבוק הינו האפשרות להפניית הפרסום לקהל היעד המבוקש. על ידי הגדרת מיקום הקהל, גיל הקהל  ומגדרו , תוכלו למקד את הפרסום העסקי בלקוחות רלוונטיים בלבד, ללא צורך בחשיפה כללית לקהלי יעד להם השירות/מוצר אינו נחוץ.

KRATZA קרצה בניה וקידום אתרים

פרסום וקידום באינסטגרם, הפלטפורמה הרותחת ביותר!  

אינסטגרם, הרשת החמה והרותחת! פלטפורמה חברתית אליה עברו הצעירים! אינסטגרם מאפשרת לפרסם תכנים באופן מהיר ועוצמתי! כאשר בינך ובין הלקוח – מפרידה לחיצה אחת קטנה בלבד. אינסטגרם מאפשרת לבחור קהלי יעד מותאמים עבור העסק שלכם, ועל ידי מפרסמים מקצועיים בתחומם – תוכלו להגדיל את הרווחים העסקיים באופן רחב ומשמעותי ביותר. למרות שאינסטגרם נרכשה בידי חברת פייסבוק, אין הדבר מצביע על כך שמדובר באותן פלטפורמות חברתיות, אסטרטגיית השיווק של אינסטגרם שונה מאסטרטגיית הפרסום של פייסבוק.