קידום אתרים בגוגל – עד כמה זה משתלם לכל עסק?

הרבה מבעלי העסקים שומעים לא פעם את המונח “קידום אתרים” ואם לדייק, אז “קידום אתרים בגוגל”. לרוב בעלי העסקים נדמה שמנסים לדחוף להם עוד חבילות פרסום שאין בהם צורך – אבל, אתם תופתעו דווקא לדעת שמדובר באפיק פרסומי חשוב ביותר מבין כלל האפיקים האחרים שישנם כיום. למרות שהרשתות החברתיות כובשות את העולם, משהו בפלטפורמת גוגל גורם לאמינות הרבה יורת גדולה מאשר בפייסבוק ואינסטגרם (תסכימו עם זה…)

ויש סיבה מדוע גוגל גורמת לנו לאמינות הזו – זה בגלל שהיא קיימת הרבה יותר זמן וסביר להניח שכבר את שיעורי הבית שלכם ביסודי הייתם  עושים עם גוגל (עם הויקיפדיה כמובן), אבל בגלל שאמרו לכולם לחרוש על מנוע החיפוש הפופולרי, גוגל הפכה להיות למאוד מבוקשת, עד כמה מבוקשת – מבוקשת מאוד! עד כדי כך שמדובר באחת החברות הגדולות בעולם וסביר להניח שבכל מדינה שאתם תבקרו בה אנשים יכירו את מנוע החיפוש המיועד.

קידום אתרים בגוגל – מה זה בכלל?

אם אתם אנשים של רשתות חברתיות והמונח קידום אתרים בגוגל לא נשמע לכם מוכר בכלל, סימן כנראה שאין לכם אתר אינטרנטי וזה מאוד חבל (במיוחד אם אתם אנשי עסקים!)

כל בעל עסק חייב היום אתר (עד כמה חייב?) חייב מאוד! ממש כמו שיש לכם דף בפייסבוק ובאינסטגרם שלכם ואתם נוטים להעלות לשם תמונות מיק העבודות שלכם, לקוחות מרוצים שקיבלו מכם שירות וכל פרסום אפשרי על השירותים שלכם, תחשבו לרגע שלפלטפורמת גוגל יש הרבה יותר משתמשים מכל רחבי העולם – ואם רק היה לכם אתר אינטרנטי, הייתם יכולים להגיע להרבה יותר לקוחות פוטנציאליים.

ובכן, האם להחזיק אתר אינטרנטי זה מספיק? לא!

קידום אתרים – איך עושים זאת?

בשביל לבצע קידום אתרים, אתם לא תצטרכו רק אתר שיהיה ברשותכם אלא אתם תצטרכו גם מקדם איכותי ומקצועי שיוכל להעלות את האתר שלכם הכי גבוה שאפשר. איך זה מתבצע? פשוט מאוד! נסו לחשוב על עסק של קוסמטיקאית שנפתחה בקרבת המקום – מה קורה לה בתחילת העסק? סביר להניח שלא הרבה אנשים מכירים אותה עדיין, אבל נניח והיא הייתה רוצה לפרסם את עצמה באזור המגורים שלה, אז היה לה מאוד משתלם להופיע בגוגל כי מרבית האנשים שזקוקים לשירות מסוים, פשוט נכנסים לגוגל ומקלידים את השירות במנוע החיפוש. 

אומנם, גם באינסטגרם ובפייסבוק אתם יכולים לעשות זאת היום, אבל זה עדיין לא כל כך נפוץ, ולכן, כל מי שמופיע בגוגל, מקבל בהכרח הרבה יותר פנויות מאשר הרשתות החברתיות.

האם קידום אתרים בגוגל זה יקר?

אם אתם מחליטים לפנות לחברת פרסום, סביר להניח שאתם תקבלו תמחור של 2000-4000 ₪ עבור קידום אורגני, אבל היתרון הגדול והמשמעותי של קידום אתרים בגוגל זה שברגע שהאתר שלכם צובר טראפיק ונחשב לאמין על ידי הגולשים – אז הדבר יאפשר לבית העסק שלכם להופיע במקומות הראשונים ללא כסף בכלל! לעומת זאת, ברשתות החברתיות, ברגע שאתם לא תקדמו את העמוד שלכם, אנשים גם לא יצפו בכם ולכן, מי שמעוניין להופיע ברשתות החברתיות חייב בכל רגע נתון לשלם על כך כסף, אבל כשעובדים עם המומחים יודעים לבצע קידום אתרים אורגני איכותי – חד משמעית מגיעים לתוצאות הטובות ביותר!

כמה עולה לקדם אתר בגוגל?

אחת הסיבות שתחום קידום אתרים בגוגל נחשב ליקר כל כך, זה מכיוון שצריך לערוך הרבה מאוד שלבים בשביל להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבור כל אתר וכל תחום. בתחומים נחשקים כיום, חייבים לפתח את האתרים למצב שיהיה בהם טראפיק מאוד גדול ואת זה עושים על ידי הכנסת תוכן מאסיבי מאוד לאתר ולא סתם תוכן, אלא תוכן מאוד רלוונטי, כזה שהאנשים יחפשו עליו מידע, יכנסו לאתר ויקראו את הכתבות שלכם. איך עושים את זה? על ידי מציאת  נושאים חשובים בתחום שהאנשים בטוח יחפשו עליהם מידע

KRATZA – קידום אתרים בגוגל עם המומחים המובילים כיום

אצלנו בחברת KRATZA אתם תזכו לתוצאות הטובות ביותר בתחום קידום אתרים וקידום אורגני בגוגל וזה לא בגלל שאנחנו מחזיקים אנשי מקצוע בכירים אלא בגלל השיטה הבלעדית שקידמנו עבור עסקים כדי שיוכלו להגיע לתוצאות הטובות ביותר וללידים הכי חמים שניתן למצוא כיום.

אז למה אתם מחכים? בואו לעבוד עוד היום עם המומחים המובילים שלנו בתחום קידום אתרים בגוגל והתחילו עוד היו להנות מלקוחות איכותיים ביותר. השאירו עוד היום את הפרטים שלכם באתר שלנו ואנחנו נשמח ליצור איתכם קשר בהקדם!

מה אומרים עלינו

בואו לבנות את העסק שלכם איתנו!

הדרך להצלחה מתחילה בצעד אחד קטן
אנחנו איתך לאורך כל הדרך

נגישות