קידום אתרים אורגני לעומת פרסום בתשלום: איזו אסטרטגיה מספקת הצלחה ארוכת טווח?

מי שרוצה לדעת מה יהיה יותר טוב לעסק שלו: קידום אתרים אורגני או קידום אתרים בתשלום משמע, פרסום בתשלום – חשוב שיקרא את המאמר הבא. 

“כיום, יותר ויותר אנשים שיש להם עסקים מבינים שקידום האתר שלהם או לפחות קידום של מוצר או דף נחיתה ואפילו קידום ברשתות החברתיות, נחוץ במיוחד להצלחת העסק.” אומרים מומחים של קידום אתרים בחיפה. “מי שיפנה אל חברה לקידום אתרים יגלה כי איש המקצוע או אשת המקצוע מציעים לכם שתי שיטות קידום האחת נקראת קידום ממומן, משמע: בתשלום והשנייה היא קידום אורגני משמש פרסום האתר והעסק שלכם בתשלום.” 

אבל מה צריך לדעת על קידום ממומן? 

קידום ממומן שמשלמים עליו כדי לפרסם אתר במקומות הראשונים של גוגל, אומנם יספק לכם תוצאות מיידיות לטווח קצר, והוא גם יספק לאתר שלכם פרסום במקומות הראשונים בתוצאות החיפוש של גוגל, אבל  ‘אליה וקוץ בה’ – בגלל שמדובר על פרסום בתשלום לגוגל – יש כמה חסרונות עבור מי שמשלם. למשל, פרסום וקידום אתר שאינו ארוך-טווח ויש לחדשו ולשלם עליו בכול כמה חודשים. בנוסף לכך, פרסום אינו אטרקטיבי גם בשל מחירו הגבוה וגם בשל חד הפעמיות שלו בחשיפת האתר. מומה של קידום אתרים בגוגל מספר כי “במרבית המקרים אתר מקודם על ידי פרסום ממומן, הוא אתר ריק מתוכן כי אין בו אינפורמציה ללקוח שתיתן לו ערך, בזמן ששיטת הקידום הזאת פחות מושכת גולשים ולקוחות אל האתר”. מדוע? “רבים מהלקוחות יודעים שמדובר בקידום ממומן, לכן הוא נחשב פחות אפקטיבי.” מספר אותו מומחה של חברת קידום אתרים

ומה בנוגע לקידום אתרים אורגני? 

קידום אורגני נחשב יעיל יותר ארוך טווח והרבה יותר מספק משום שהוא אותנטי יותר. יש בו יותר תוכן נכון עם מילות מפתח מותאמות לסוג השירות או המוצר והמידע שנמצא בו מקנה אינפורמציה על ידי מאמרים SEO או מה שנקרא קידום אתרים seo . קידום אורגני מציע ללקוח חוויית גלישה אחרת בתוך האתר בזמן שהאתר עולה מעלה במנועי החיפוש של גוגל ללא תשלום על פרסום, אלא בצורה אורגנית, טבעית. כך שהוא מספק לבעלים של האתר תוצאות טובות יותר לטווח ארוך.” 

אז במה כדאי לבחור?

כדי לבצע בחירה חשוב תמיד להתייעץ עם חברה לקידום אורגני שיכולה לספק לכם אינפורמציה טובה על כל שירות וכל שיטה. יתכן שדווקא במקרה הספציפי שלכם קידום בתשלום משמע: ממומן יספיק לכם יותר תוצאות, בעיקר אם אתם רוצים להיות במקום הראשון בגוגל כבר מהתחלה ואין לכם זמן לקבוע ריטיינרים מול מקדמי אתרים שיעלו בצורה נכונה ואותנטית את האתר שלכם למעלה במנועי החיפוש. 

עם זאת יש גם חסרונות לקידום ממומן: הוא יקר יותר ופחות אותנטי ולעיתים גולשים ממש מדלגים על אתרים שנמצאים למעלה בגוגל, כי הם יודעים שהמקום הזה נקנה בכסף. קידום אתרים אורגני לעומת זאת הוא נוח יותר, יעיל ואפילו ניתן במחיר נמוך יותר. אתר שמקודם בצורה אורגנית מספק לגולשים פרטים מלאים ואינפורמציה טובה ומעניינת – מה שמשאיר את הגולש בתוך האתר ומעלה את הסיכוי שהוא יצור קשר הוא יבצע רכישה.” אומרת אשת תוכן של חברת קידום אתרים בחיפה. 

בנוסף לכך, קידום כזה נפרס לאורך זמן הוא דואג שהאתר שלכם תמיד יהיה תוסס ויותר חשוף לכן חשוב לחקור קצת יותר על קידום אתר בגוגל ולהבין מה מתאים למוצר/ לעסק או לכל מה שאתם רוצים לשווק” מסכמים המומחים. 

התייעצו עם אנשי מקצוע בנוגע לשיטת קידום אתרים אורגני בגוגל ונסו להבין מהי השיטה המתאימה ביותר לצרכים שלכם ושל בית העסק. 

KRATZA – פרסום דיגיטלי שמניב תוצאות!

לסיכום, יצירת מודעות מושכות עין בפרסום הממומן יכולה לשפר מאוד את הנראות והמכירות של העסק שלך. התהליך כולל הבנת הקהל שלך, יצירת תוכן איכותי, שימוש בוויזואליות באיכות גבוהה וניתוח והתאמה מתמשך של האסטרטגיה שלך. 

אנחנו בחברת קרצה עוזרים בפרסום עסקים מניב ואיכותי. השאירו את הפרטים שלכם עוד היום באתר שלנו ונציגנו ישמחו ליצור אתכם קשר!

מה אומרים עלינו

בואו לבנות את העסק שלכם איתנו!

הדרך להצלחה מתחילה בצעד אחד קטן
אנחנו איתך לאורך כל הדרך

נגישות