פרסום דיגיטלי: קידום אתרי רפואה

אם יש לכם אתר בתחום הרפואה ואתם מעוניינים לקדם אותו, הרי שאנחנו בחברת KRATZA יותר מאשר נשמח לקדם לכם את האתרים במיוחד משום שיש לנו ידע רב בתחום ותוצאות! כן, כן! שמעתם לגמרי נכון! יש לנו תוצאות בקידום אתרים רפואה.

חברה לקידום אתרים חייבת שיהיה לה תיק עבודות רחב כדי להציג ללקוחות שלה תוצאות אמינות. זה בדיוק מה שיש לנו – אתרים רבים שהצלחנו להביא אותם למקומות איכותיים בגוגל, ואם אתם שואלים אותנו, אנחנו עושים זאת בכיף ובאהבה והכי חשוב, במרץ! כי קידום אתרים זה דבר שהוא לא קל בכלל. שכחו מכל מה שסיפרו לכם, שזה כולה הכנסת קישורים לאתר וכתיבת תוכן איכותי.

אז לא, ועוד פעם לא. זה דורש בראש ובראשונה בניית אסטרטגיה איכותית כל כך שהיא זאת שתביא אתכם להצלחה הגדולה.

קידום אורגני איכותי – כזה שמביא תוצאות

אנחנו לא הולכים להגיד לכם עד כמה אנחנו איכותיים וטובים בתחום הכתיבה והקידום האורגני (SEO, למי שלא מכיר). אנחנו כן הולכים להגיד לכם איך אנחנו תכלס מקדמים אתרים, ולא נשקר – זה מבוצע בעבודה מאוד סזיפית. עם הרבה זעה על הפנים. כי התחום הזה דורש עבודה כל כך מעמיקה ואינטנסיבית.

כזאת שתדרוש מכם להיות שותפים פעילים שלנו לכל אורך הדרך. כי רק אתם (אני העסקים) יודעים בדיוק מה הלקוחות לשכם מחפשים ברשת. ויחד עם הידע שלנו אנחנו נעזור לכם להגיע לקהל רחב וגדול הרבה יותר ולגרום לו לפנות אליכם ובכך לנהל את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר.

למה קשה לקדם אתרי רפואה?

אחת הסיבות שקשה לבצע קידום אתרי רפואה, זה לא בגלל שיש הרבה אתרים בסוגים האלה, אלא שהתחום הזה בגוגל נחשב לאחד התחומים היוקרתיים ביותר. מנסיוננו האישי, יש תחומים ריבם בעולם האינטרנט שדורש ניסיון רב כדי לקדם אותם, וכל מי שיגיד לכם אחרת – טועה!

חשוב מאוד לשים לב שלא לפנות לחברה מתחילה בראשית דרכה, זאת מכיוון שאותה החברה לא תוכל לספק לכם את הצורך הראשי – הצורך להיות ראשון בגוגל לא רק כי בא לכם להיות ראשונים, אלא, כי שם מבלים מרבית הגולשים והסיכוי שהם יכנסו לאתר שלכם ויפנו אליכם – הוא הרבה יותר גדול.

חברת KRATZA – קידום אורגני איכותי בגוגל

אנחנו בחברת KRATZA נספק עבורכם קידום אורגני איכותי, כזה שעוד לא ראיתם ולא חוויתם אותו לפני כן וחשוב לנו להבהיר כי הקידום שלנו נעשה בשקיפות מוחלטת מול הלקוח. לא שקיפות שמדווחת לכם רק אודות המאמרים שעלו לכם לאתר אלא, שקיפות מלאה מול כל התהליך והאסטרטגיה.

למידע נוסף, השאירו את הפרטים שלכם עוד היום באתר שלנו ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

מה אומרים עלינו

בואו לבנות את העסק שלכם איתנו!

הדרך להצלחה מתחילה בצעד אחד קטן
אנחנו איתך לאורך כל הדרך

נגישות